Kolejny sprzęt rehabilitacyjny w naszej wypożyczalni!

28 Listopad, 2017

W miniony czwartek Wiceprezes Stowarzyszenia LGD7 – Jarosław Budka oraz Kierownik ZAZ w Swobodzie – Karol Matczak wyjechali do Niemiec aby pozyskać kolejny sprzęt rehabilitacyjny do naszej wypożyczalni. Dzięki dobrej woli ludzi sprzęt w wypożyczalni sukcesywnie zwiększa się. Tym razem przywieziono wózki inwalidzkie, rollatory, krzesła kąpielowe, ubikacje, siedziska do wanien, materace i kule. Na obecną chwilę ze sprzętu korzysta prawie 100 osób z obszaru naszego Stowarzyszenia.

Przywieziony sprzęt jest nieodpłatnie wypożyczany mieszkańcom na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia terminu w uzasadnionych przypadkach poprzez podpisanie aneksu do umowy.

Przypominamy, iż każda osoba posiadająca niepotrzebny sprzęt rehabilitacyjny może przekazać go do naszej wypożyczalni i tym samym pomóc innym.