Zapraszamy do udziału w konkursach kulinarnych w ramach “IX Festiwalu Tradycyjnych Smaków w Krainie Nocy i Dni”

08 Sierpień, 2019

Stowarzyszenie „LGD7- Kraina Nocy i Dni” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursach Kulinarnych, w ramach organizowanego “IX Festiwalu Tradycyjnych Smaków w Krainie Nocy i Dni”. Festiwal odbędzie się 1 września 2019 roku, w Żelazkowie (teren parku przy Gminnym Ośrodku Kultury).

Zasady uczestnictwa w Konkursach – Regulaminy oraz Karta zgłoszenia, dostępne są do pobrania poniżej. Zgłoszenia do Konkursów Kulinarnych przyjmujemy do 21 sierpnia 2019r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA_2019

Regulamin_FS_2019