„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

POMAGAMY MONICE

07 września, 2022

Szanowni Państwo,

Nasza Koleżanka – osoba, która pracuje z nami w Stowarzyszeniu „LGD7-KRAINA NOCY I DNI” od 2009 roku oraz którą Wielu z Państwa poznało i zapewne polubiło, potrzebuje naszego wsparcia. W lutym br. zdiagnozowano u Moniki nowotwór. Od razu rozpoczęto leczenie, które niestety musi jeszcze być kontynuowane by pokonać tę przebiegłą i złośliwą chorobę. Wierzymy, że medycyna i siła Moniki ją pokonają. 

Czekamy na swoją Koleżankę z nadzieją, że to bolesne doświadczenie będzie tylko wspomnieniem a ona uśmiechnięta i zdrowa znów będzie z nami pracować na rzecz rozwoju naszych gmin.

Leczenie, jak każdy wie generuje koszty, a jeśli jest długie i skomplikowane generuje je w znacznym stopniu, w związku z czym prosimy Was o pomoc – liczy się każda złotówka!

Poniżej znajduje się link do utworzonej zbiórki:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2932547703711554&id=100008690592955

Dziękujemy za każde ciepłe słowo wsparcia, zainteresowanie i obecność.

 

                                                                                                                  koledzy i koleżanki ze Stowarzyszenia  „LGD7-Kraina Nocy i Dni”

 

 

 

« POWRÓT