„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Przyjaciel Powiatu /Przyjaciel Stowarzyszenia

27 lutego, 2023

Podczas Święta Powiatu Kaliskiego, które odbyło się w dniu 25 lutego z rąk Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala oraz Wicestarosty Zbigniewa Słodowego, decyzją Zarządu Powiatu Kaliskiego przekazano symboliczną tabliczkę z nadanym tytułem „Przyjaciel Powiatu Kaliskiego” Dorocie Ostojski, wieloletniej Przyjaciółce, dobremu Aniołowi naszego Stowarzyszenia. Wniosek o nadanie tego zaszczytnego tytułu złożył Prezes Zarządu LGD7 Józef Podłużny.
Dzięki zaangażowaniu i pracy Pani Doroty nawiązaliśmy współpracę z Axel Ulrich SanitätshausAm Amtsgarten 5, 38154 Königslutter oraz Glawe Sanitötshaus ,Neuer Weg 7, 38302 Wolfenbüttel, dzięki którym poszerzamy ale i uzupełniamy sprzęt w prowadzonej przez nas od 2012 wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.
Nadany tytuł, jest formą uznania dla Pani Doroty Ostojski i wyrazem wdzięczności za pomoc i wsparcie.
Wraz z uhonorowaniem Pani Doroty przez Zarząd Powiatu Kaliskiego, Stowarzyszenie LGD7 także dokonało formalności i przyznało tytuł Przyjaciela Stowarzyszenia „LGD7- Kraina Nocy i Dni”: Dorocie Ostojski oraz Axel Ulrich SanitätshausAm i Glawe Sanitötshaus, który w formie symbolicznego grawertonu przekazał Prezes Zarządu LGD7 Józef Podłużny, Wiceprezes Zarządu Jarosław Budka oraz Członek LGD7 Karol Matczak.
Niestety, nie dotarli do nas wszyscy Partnerzy w związku z czym symboliczny grawerton zostanie im przekazany przez Wiceprezesa Zarządu Jarosława Budkę oraz Członka LGD7 Karola Matczaka, podczas najbliższego wyjazdu po sprzęt.
Pani Dorocie dziękujemy za współpracę i gratulujemy otrzymanego wyróżnienia!!!

 

zdjęcie wyk. Tomasz Potemkowski /z galerii FB Powiatu Kaliskiego

« POWRÓT