POMAGAMY MONICE

07 września, 2022

Szanowni Państwo,

Nasza Koleżanka – osoba, która pracuje z nami w Stowarzyszeniu „LGD7-KRAINA NOCY I DNI” od 2009 roku oraz którą Wielu z Państwa poznało i zapewne polubiło, potrzebuje naszego wsparcia. W lutym br. zdiagnozowano u Moniki nowotwór. Od razu rozpoczęto leczenie, które niestety musi jeszcze być kontynuowane by pokonać tę przebiegłą i złośliwą chorobę. Wierzymy, że medycyna i siła Moniki ją pokonają.

Czekamy na swoją Koleżankę z nadzieją, że to bolesne doświadczenie będzie tylko wspomnieniem a ona uśmiechnięta i zdrowa znów będzie z nami pracować na rzecz rozwoju naszych gmin.

Leczenie, jak każdy wie generuje koszty, a jeśli jest długie i skomplikowane generuje je w znacznym stopniu, w związku z czym prosimy Was o pomoc – liczy się każda złotówka!

Poniżej znajduje się link do utworzonej zbiórki:

Dziękujemy za każde ciepłe słowo wsparcia, zainteresowanie i obecność.

koledzy i koleżanki ze Stowarzyszenia  „LGD7-Kraina Nocy i Dni”