„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

AKCJA POBORU KRWI – PODZIĘKOWANIE

28 czerwca, 2021
Dziękuję Wszystkim ,którzy nie byli obojętni na nasz apel i postanowili w dniu dzisiejszym podzielić się tym co mamy najcenniejsze. Pomimo pięknej pogody ,rozpoczynających się wakacji ,handlowej niedzieli , przyszło Was 78 osób, 72 oddało krew w tym 10 osób zrobiło to po raz pierwszy. ,łącznie oddaliście 32.4 l krwi. Jeszcze raz dziękuję!!!!
Ale ogromne podziękowania należą się również osobom, firmą i instytucjom , które pomogły nam zorganizować dzisiejsza akcję Piotr Czerwiński Oliwier Pawlak , Michał Ignasiak ,Agnieszka Kopacka, Magdalena Ignasiak, Konrad Żubrowski, Straż Koźminek, Agro Rami Waldemar Raniś , Lavendova banquet & conference & catering , Piekarnia Kozminek, gmina Koźminek – sport i społeczeństwo , Rckik Kalisz , PCK Kalisz oraz Karol Matczak
DZIĘKUJĘ,
Kamila Pawlak

 

 

« POWRÓT