Akcja poboru krwi w Koźminku

29 września, 2020
Nasze Stowarzyszenie 27 września, w Koźminku zorganizowało po raz drugi akcję poboru krwi. Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się i oddali krew. Było Was 83 osoby, 102 które zarejestrowały swoją chęć oddania krwi, niestety z różnych powodów nie każdy mógł ją oddać. Łącznie zebraliśmy ponad 37 litrów krwi. Dzisiaj również można było zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego, zrobiło to aż 23 osoby. To piękne, że nie jesteśmy obojętni…
A dla miłośników motoryzacji, na parkingu przed salą, można było podziwiać kilka z wielu klasyków będących w posiadaniu Straży w Koźminku oraz mieszkańców Gminy Koźminek . Bardzo dziękujemy, że pomimo deszczowej pogody zechcieli wystawić swoje ukochane autka by uprzyjemnić czekanie na oddanie krwi .
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, bez których na pewno nie udałoby się to wszystko, czyli: STRAŻY KOŹMINEK, GS PIEKARNI W KOŹMINKU, AGRO RAMI,  RESTAURACJI LAWENDOWA,  SIS KOŹMINEK, PCK W KALISZU , CENTRUM KRWIODAWSTWA W KALISZU ORAZ SZKOLE PODSTAWOWEJ Z KOŹMINKA.