„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Akcja poboru krwi w Koźminku

09 marca, 2021

Dziękujemy Wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli na akcję zbiórki krwi w Koźminku.

Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Zarejestrowanych do oddania krwi było 139 osób, 119 oddało krew z czego  aż 41  osób zrobiło to po raz pierwszy. Do bazy dawców szpiku kostnego zarejestrowało się 9 osób. ŁĄCZNIE ODDANO 53 550 ml krwi.

W ramach akcji ,dzięki wsparciu finansowemu firmy AGRORAMI Pana Waldemara Ranisia udało nam się zakupić serduszko do zbierania nakrętek. Prawdopodobnie będzie stało przy straży w Koźminku, zachęcamy do zbierania i wrzucania nakrętek do serduszka .

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w organizację akcji ,która jest przykładem tego ,że “Razem możemy jeszcze więcej “.

 

 

« POWRÓT