BEZPŁATNE SZKOLENIE -DLA CIEBIE :)

14 czerwca, 2023

Szkolenie z zakresu obsługi komputera!!!

Obsługa komputera, korzystanie z Internetu nikogo nie ominie. Cały świat zmierza do rozwoju e-państwa i cyfryzacji gospodarki. Nowoczesna administracja to e-administracja. Coraz więcej możemy załatwić przez tzw. Internet: złożyć wnioski, zrobić zakupy, zarejestrować się do specjalisty, dokonać płatności. Firmy i instytucja udostępniają aplikacje, które są dla nas ułatwieniem -jeśli potrafimy z nich korzystać, dlatego nie OBAWIAJ SIĘ NIEZNANEGO- ZGŁOŚ SIĘ NA SZKOLENIE!!!!

Stowarzyszenie „LGD7-Kraina Nocy i Dni” wychodzi naprzeciw potrzebom i organizuje dla mieszkańców obszaru LGD7   szkolenie z zakresu obsługi komputera.

Szkolenie jest bezpłatne dla mieszkańców obszaru LGD7

Osoby, które mogą wziąć udział w projekcie

• Osoba w wieku od 18 -74 lat
  • mieszkańcy województwa wielkopolskiego,

Osoby wykluczone z udziału w projekcie

• osoby prowadzące działalność gospodarczą
  • rolnicy (osoby płacące KRUS)

Poziom szkolenia dostosowujemy do uczestników (podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany)

Zapewniamy, salę, sprzęt komputerowy oraz przerwę kawową.

Czas trwania szkolenia: 20 spotkań x 2h-2.5 h

Dla grup 10 osobowych z terenu jednej gminy, szkolenie zostanie przeprowadzone na terenie danej gminy.

Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne, ale także grupowe (10 osób).

Pierwsze zajęcia odbędą się jeszcze w czerwcu (lipiec miesiącem wolnym od zajęć) kolejne zajęcia sierpień lub sierpień -wrzesień.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (609 860 000) i mailowo  lgd7@wp.pl z dopiskiem z tytule ZGŁOSZENIE -KOMPUTER

Zachęcamy do udziału!!!