Dni Stawiszyna

29 czerwca, 2017

17 czerwca br. już po raz drugi w Parku Miejskim w Stawiszynie uczestniczyliśmy w obchodach Dni Stawiszyna. Podczas trwania wydarzenia nie zabrakło koncertów orkiestry dętej OSP Stawiszyn, występów artystycznych dzieci i młodzieży, a także stoisk tematycznych, stoisk z lokalnymi specjałami i wiele innych atrakcji. Nasze Stowarzyszenie uczestniczyło w wydarzeniu w drugim dniu trwania święta. Dodatkową atrakcją na naszym stoisku informacyjno-promocyjnym była fotobudka i możliwość zrobienia sobie wyjątkowego zdjęcia z pamiątkowym wpisem i logiem LGD7.