„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

DOFINANSOWANIE OD SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO – ZIELONE PRZYSTANKI W KRAINIE NOCY I DNI

10 sierpnia, 2021
Błękit, zieleń i złoto medalu
Na tle tych kolorów upłynęło dzisiejsze spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim.
Błękitno-zieloną inicjatywę ma dla Wielkopolski Stowarzyszenie “LGD7-Kraina Nocy i Dni”, które w konkursie otrzymało od Samorządu Województwa Wielkopolskiego dofinansowanie w wysokości 50 000 złotych. Za te środki stojące w Opatówku przystanki autobusowe oraz miejsca postoju przy trasach rowerowych zostaną wzbogacone i upiększone przez obsadzenie ich roślinami.
Złoto, a dokładniej 93 218 złotych dofinansowania na Szatnię na Medal – złoty 🏅 oczywiście – otrzymała Gmina Stawiszyn.
Środki przekazane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego pomogą przeprowadzić remont budynku klubowego Korona Pogoń Stawiszyn.
Dziękuję Marzena Wodzińska – Radna Województwa Wielkopolskiego za organizację spotkania i Panu Posłowi Mariusz Witczak za obecność.
Dziękuję wszystkim za rozmowy 😊
Jacek Bogusławski
Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego
« POWRÓT