Dziękujemy !!!

03 kwietnia, 2023

Człowiek jest wielki nie przez to,

co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

W dniu 2 kwietnia odbył się Liskowski Kiermasz Świąteczny w Liskowie. Odpowiedzieliście pięknie na nasze zaproszenie zarówno z włączeniem się w przygotowanie kiermaszu, poprzez przeznaczenie stroików, ciast, żurku , kwiatów, figurek ,skrzyneczek ,poduszek i wielu ,wielu  różności  na sprzedaż , ale także  przez zakup tych wszystkich rzeczy.  Pomimo niesprzyjającej pogody kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem dzięki czemu wspólnie zebraliśmy aż 11.433,30 zł. Dziękujemy Wam Kochani za każdy gest życzliwości, dobre słowo i życzenia powrotu do zdrowia dla Moniki.

Ogromne podziękowania kierujemy do Pani Marii Krawiec Wójta Gminy Lisków oraz do Pani Elżbiety Aleksander dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie. To dzięki Tym Paniom, Liskowski Kiermasz był kiermaszem dla Moniki. Dziękujemy!!!!!

Dziękujemy:

• Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Liskowie: dyr. Elżbieta Aleksander, Katarzyna Orczykowska, Violetta Kędzia
  • Wydziałowi Promocji Informacji I Obsługi Rady: Wioletta Przybylska, Marta Wolarz, Joanna Górska, Ewelina Krystek, Natalia Skweres.
  • Środowiskowemu Domu Pomocy im Jana Pawła II w Liskowie: Dyr. Anna Musiałowska, Agnieszka Pietrzak Joanna Krotowska z córkami
  • Gminnemu Centrum Kultury w Koźminku: dyr. Tomasz Potemkowski, Karol Matczak, Agnieszka Pawelec
  • Stowarzyszeniu KGW w Liskowie: Prezes Grażyna Bronś
  • KGW z Michałowa Drugiego: Przewodnicząca Renata Gryczyńska