„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

GŁOSUJ NA NAS!

09 sierpnia, 2016

GŁOSUJ NA NAS ! RUSZYŁ PLEBISCYT NA NAJAKTYWNIEJSZĄ LOKALNĄ GRUPĘ DZIAŁANIA W WOJ. WIELKOPOLSKIM

Ruszył Plebiscyt na Najaktywniejszą Lokalną Grupę Działania w Wielkopolsce.

Akcja organizowana jest przez dziennik „Głos Wielkopolski”. Partnerem plebiscytu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Stowarzyszenie „LGD7 – Kraina Nocy i Dni” – jako jedna z dwudziestu dziewięciu Lokalnych Grup Działania, które otrzymały dofinansowanie na realizację lokalnych strategii rozwoju od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – znalazło się w gronie uczestników Plebiscytu na Najaktywniejszą Lokalną Grupę Działania z Wielkopolski.

Głosować na nasze Stowarzyszenie będzie można do 31 sierpnia, wysyłając SMS o treści LGD.10 na numer 72355 (koszt SMS 2,46 zł z VAT).

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu oraz odwiedzenia naszego plebiscytowego profilu na stronie internetowej organizatora akcji:

http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyt/karta/stowarzyszenie-lgd7-kraina-nocy-i-dni,35325,1591861,t,id,kid.html

« POWRÓT