„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Informacja – funkcjonowanie biura

19 października, 2020

Z uwagi na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną na terenie całego kraju oraz konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, Stowarzyszenie „LGD7 – Kraina Nocy i Dni” wprowadza zmiany w funkcjonowaniu biura.

Od 20 października 2020 r,. do odwołania biuro Stowarzyszenia wprowadza ograniczenia wizyt Interesantów w siedzibie biura LGD. Wszystkich Klientów prosimy o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki.

W celu umówienia terminu wizyty w biurze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z wykorzystaniem podanych numerów telefonów lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt z pracownikami biura będzie możliwy pod nr tel.:

Kamila Pawlak: +48 609 860 000
Justyna Figiel: +48 722 121 225
Monika Jaśkiewicz: +48 669 686 139

e-mail: lgd7@wp.pl
lgd7-biuro@wp.pl
lgd7krainanocyidni-projekty@wp.pl

 

 

« POWRÓT