Kolejne łóżka elektryczne, wózki rehabilitacyjne w naszej wypożyczalni

19 Listopad, 2018

Systematycznie zaopatrujemy naszą wypożyczalnię o nowy sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu osoby potrzebujące mogą nieodpłatnie korzystać z niezbędnych rzeczy. W miniony piątek (16 listopada br.) Wiceprezes Stowarzyszenie LGD7 Jarosław Budka oraz Karol Matczak, Kierowniak ZAZ w Swobodzie wrócili z Niemiec z kolejnym pozyskanym sprzętem. Przywiezione zostały łóżka elektryczne, wózki, materace, chodziki i toalety przenośne. Przypominamy, iż maksymalny czas wypożyczenia sprzętu to 6 miesięcy. Po upływie tego okresu istnieje możliwość wydłużenia terminu wypożyczenia o kolejne sześć miesięcy. Zainteresowane osoby zapraszamy w każdy czwartek do naszej wypożyczalni.