KOLEJNY SPRZĘT POZYSKANY DO BEZPŁATNEJ WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

15 lutego, 2017

13 lutego 2017 r., pozyskaliśmy kolejny sprzęt do bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego Stowarzyszenia LGD7, w postaci 3 podnośników, 3 szafek i 10 materacy.
Serdecznie dziękujemy firmie “Spedycja i Transport „ACROPOL” za bezpłatne przywiezienie sprzętu z Niemiec do siedziby biura LGD7. Przywieziony sprzęt nieodpłatnie jest wypożyczany mieszkańcom z obszaru Stowarzyszenia LGD7.

Wniosek o wypożyczenie sprzętu dostępny jest w zakładce: Dokumenty do pobrania.