„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Kolejny sprzęt w zasobach naszej wypożyczalni.

09 czerwca, 2020

Mimo utrudnionej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa udało nam się pozyskać kolejną partię sprzętu rehabilitacyjnego do naszej bezpłatnej wypożyczalni. Wiceprezes Stowarzyszenia LGD7 Jarosław Budka oraz Zastępca Wójta Gminy Koźminek i jednocześnie członek naszego Stowarzyszenia Karol Matczak, wyjechali 4 czerwca do Niemiec by od naszych zaprzyjaźnionych osób pozyskać kolejną partię sprzętu. Asortyment tym razem powiększył się o 12 łóżek, w tym trzy elektryczne, ok. 20 wózków rehabilitacyjnych, chodziki, ubikacje, rollatory i inny drobny sprzęt.

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu Agnieszce i Tomaszowi Sulej z Tymianku za okazałą pomoc w zakresie realizacji transportu.

Wszystkie zainteresowane osoby wypożyczeniem sprzętu serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni. Sprzęt wypożyczamy nieodpłatnie na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny okres.

« POWRÓT