Kolejny sprzęt w zasobach naszej wypożyczalni.

09 czerwca, 2020

Mimo utrudnionej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa udało nam się pozyskać kolejną partię sprzętu rehabilitacyjnego do naszej bezpłatnej wypożyczalni. Wiceprezes Stowarzyszenia LGD7 Jarosław Budka oraz Zastępca Wójta Gminy Koźminek i jednocześnie członek naszego Stowarzyszenia Karol Matczak, wyjechali 4 czerwca do Niemiec by od naszych zaprzyjaźnionych osób pozyskać kolejną partię sprzętu. Asortyment tym razem powiększył się o 12 łóżek, w tym trzy elektryczne, ok. 20 wózków rehabilitacyjnych, chodziki, ubikacje, rollatory i inny drobny sprzęt.

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu Agnieszce i Tomaszowi Sulej z Tymianku za okazałą pomoc w zakresie realizacji transportu.

Wszystkie zainteresowane osoby wypożyczeniem sprzętu serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni. Sprzęt wypożyczamy nieodpłatnie na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny okres.