KOLEJNY SPRZĘT W ZASOBACH NASZEJ WYPOŻYCZALNI!

28 Październik, 2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym mieszkańcom, po raz kolejny pozyskaliśmy sprzęt rehabilitacyjny do naszej bezpłatnej wypożyczalni. Wiceprezes Stowarzyszenia LGD7 – Jarosław Budka oraz Karol Matczak w ubiegłym tygodniu wyjechali do Niemiec, do Dolnej Saksonii, gdzie od naszych zaprzyjaźnionych osób otrzymaliśmy kolejną partię w/w sprzętu. Asortyment, którym dysponujemy jest szeroki, tym razem powiększył się o łóżka elektryczne, wózki, chodziki i rollatory. Wszystkie zainteresowane osoby wypożyczeniem sprzętu serdecznie zapraszamy w każdy czwartek, w godz. od 9 do 14.