Kolorowy Dzień Kobiet -Lisków 2023

06 marca, 2023

Koncert pn.” KOLOROWY DZIEŃ KOBIET “, który odbył się 5 marca 2023r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Liskowie,był niezwykle różnorodny w występach dzieci i młodzieży . Ale nie tylko one zaprezentowały swój talent dając przyjemność oglądania i słuchania tak licznie przybyłej publiczności. To wydarzenie rozpoczęło się występem trzech dżentelmenów, którzy w śpiewającej formie złożyli życzenia Drogim Paniom,Kochanym Żonom, Córkom ,Wnuczkom ,Przyjaciółkom i Sąsiadkom – Wszystkim Kobietom bo to dla nich właśnie został zorganizowany ten kolorowy,piękny koncert. Dla uczestników koncertu zostało przygotowanych wiele nagród ,które dzielnie losowała śliczna Amelka.

Gratulujemy wspaniałym muzykom, wokalistom i tancerzom profesjonalnych występów i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji .

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i  przybliżenie wszystkim uczestnikom choroby z jaką zmaga się nasza koleżanka- Monika Jaśkiewicz. Dzięki hojności uczestników tego pięknego wydarzenia w puszce przygotowanej na zbiórkę publiczną nr 2023/882/OR  zebrano 1241,00zł oraz 20,50 euro.

Bardzo dziękujemy za datki ,dobre słowo i życzymy Wszystkim zdrowia, pomyślności i wielu powodów do radości.

Serdeczne podziękowania dla władz Gminy Lisków oraz dyrektora i pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie.

zdj. Ewelina Samulak-Andrzejczak /portal Kalisz nasze miasto ,GOK Lisków.

U And