PROMESA DLA STOWARZYSZENIA “LGD7-KRAINA NOCY I DNI”

06 lipca, 2020

Stowarzyszenie „LGD7- Kraina Nocy i Dni” otrzymało dofinansowanie na realizację projektu w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS). Projekt skierowany jest do seniorów z terenu gmin: Blizanów, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Stawiszyn, Opatówek oraz Żelazków. Uroczyste rozdanie promes odbyło się w Kaliskim Ratuszu w dniu 1 lipca br. z udziałem Pani Marleny Maląg, Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.