Przekazanie promesy dla LGD7 na realizację projektu – KRAINA NOCY I DNI DLA SENIORA

28 lipca, 2021

W czerwcu br., podczas Inauguracji Wiejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Aktywności i Edukacji oraz pikniku rodzinnego w Kakawie Kolonii, w gminie Godziesze Wielkie Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg przekazała promesę na ręce Prezesa naszego Stowarzyszenia Józefa Podłużnego, na realizację projektu pn. „Kraina Nocy i Dni dla Seniora”, w ramach rządowego programu AKTYWNI+.

W ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych Stowarzyszenie LGD7 uzyskało dofinansowanie w kwocie 92 365,00zł.