Realizacja zadania  „Gmina Ceków-Kolonia w powstaniu styczniowym”

01 czerwca, 2023

Stowarzyszeniem “LGD 7 – Kraina Nocy I Dni” otrzymało dofinansowanie z Województwa Wielkopolskiego na realizację zadania  „Gmina Ceków-Kolonia w powstaniu styczniowym” zgodnie z umową o realizację zadania publicznego o której mowa w art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. dz. u. z 2022 r. poz. 1327, ze zm.) nr 31/DK/2023 z dnia 18.04.2023 r..

Całkowita wartość projektu: 23 080,00 zł

Wysokość dofinansowania: 13 000,00 zł

Celem zadania jest organizacja stałej wystawy pamiątek oraz przeprowadzenie uroczystości i widowiska historycznego poświęconych powstaniu styczniowemu, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzonych działań w rejonie gminy Ceków-Kolonia z udziałem lokalnej społeczności.