„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW DO PROGRAMU PIERWSZY BIZNES – WSPARCIE W STARCIE II DLA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

12 kwietnia, 2016

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że ruszył nabór wniosków do programu Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II dla województwa Wielkopolskiego. Jest to program skierowany do studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia, absolwentów szkół i uczelni wyższych do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego oraz osób bezrobotnych – pożyczka na założenie działalności gospodarczej w kwocie ok. 81 tys. zł oraz pożyczka na utworzenie stanowiska pracy ponad 24 tys. zł. Pożyczki są bardzo nisko oprocentowane (0,4375% w skali roku na dzień 05.03.2015). Programem zarządza BGK oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW W BIURZE FUNDUSZU POŻYCZKOWEGO ECDF W POZNANIU.

Biuro mieści się przy ul. Kobylińskiej 3, czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

Informacje szczegółowe oraz dokumenty do pobrania umieszczone są na stronie

http://www.ecdf.pl/podmiot/pozyczki

Proponujemy również możliwość zorganizowania spotkania, na których odpowiemy na pytania zainteresowanych, przedstawimy zasady ubiegania się o pożyczki, i przeprowadzimy szkolenie jak wypełnić wniosek.

Zapraszamy również na indywidualne spotkania u nas w Funduszu Pożyczkowym, podczas których udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, a także wyjaśnimy jak wypełnić wniosek i jak złożyć kompletną dokumentację aby ubiegać się o pożyczkę.

« POWRÓT