ŚWIATECZNE WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Jeszcze w marcu przed Świętami Wielkanocnymi odbyły się warsztaty florystyczno-dekoratorskie, w których wzięły udział Panie z gmin członkowskich LGD7. Tematem spotkania były kompozycje wiosenne, zdobienie świec, szklanych lampionów i wianków inspirowane tradycjami związanymi ze Świętami Wielkiej Nocy. Uczestniczki warsztatów własnoręcznie wykonywały kompozycje oraz dekoracje, akcentem świątecznym był własnoręcznie ozdobiony koszyk wielkanocny. Warsztaty prowadzone były przez Panią Aleksandrę Jaroszuk z kwiaciarni „Niebieska” z Kalisza.