Święta tuż, tuż.. Warsztaty przedświąteczne w LGD7

06 Grudzień, 2018

W miniony czwartek zaprosiliśmy do siedziby biura LGD7 osoby z terenu naszego Stowarzyszenia do uczestniczenia w warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych.

Podczas warsztatów powstawały piękne wianki, wykonane głównie z naturalnego świerku, suszonych pomarańczy, orzechów i cynamonu. Wspólne tworzenie prac pozwoliło poczuć atmosferę wprowadzająca w świąteczny i niepowtarzalny nastrój.

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest bowiem jednym z najpiękniejszych w roku. Obowiązkowym elementem tych świąt oprócz wymiaru religijnego, duchowego są ozdoby i dekoracje. Mamy nadzieję, iż powstałe wianki będą stanowić piękną ozdobę domu podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.