„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Święta tuż, tuż.. Warsztaty przedświąteczne w LGD7

06 grudnia, 2018

W miniony czwartek zaprosiliśmy do siedziby biura LGD7 osoby z terenu naszego Stowarzyszenia do uczestniczenia w warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych.

Podczas warsztatów powstawały piękne wianki, wykonane głównie z naturalnego świerku, suszonych pomarańczy, orzechów i cynamonu. Wspólne tworzenie prac pozwoliło poczuć atmosferę wprowadzająca w świąteczny i niepowtarzalny nastrój.

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest bowiem jednym z najpiękniejszych w roku. Obowiązkowym elementem tych świąt oprócz wymiaru religijnego, duchowego są ozdoby i dekoracje. Mamy nadzieję, iż powstałe wianki będą stanowić piękną ozdobę domu podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.

« POWRÓT