„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Święto Powiatu Kaliskiego dla Moniki

27 lutego, 2023

Dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej  oraz Starostwu Powiatowemu podczas 25-lecia święta Powiatu Kaliskiego odbyła się  zbiórka na rzecz naszej Przyjaciółki ,wieloletniej Pracownicy LGD7 Moniki Jaśkiewicz, która walczy z silnym przeciwnikiem, jakim jest fachowo nazywany  rak gruczołowy i jest rzadkim rodzajem nowotworu złośliwego. Sobotnia zbiórka rozpoczyna kampanię, która ma wspomóc finansowo, walkę Moniki o zdrowie,o marzenia, o życie.

Zbiórki będą prowadzone podczas wszystkich imprez organizowanych /współorganizowanych i wspieranych przez Starostwo Powiatu Kaliskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, dzięki Waszej hojności w sobotniej zbiórce zebraliśmy 4 147,24 zł.

 

« POWRÓT