Szkolenie wyjazdowe dla członków rady i pracowników biura LGD7

13 kwietnia, 2017

24 i 25 marca 2017r., uczestniczyliśmy w szkoleniu wyjazdowym dla członków Rady i pracowników biura Stowarzyszenia LGD7. Szkolenie obejmowało między innymi zagadnienia dotyczące zadań i etapów oceny wniosków w ramach obowiązujących procedur, z wyróżnieniem zadań biura oraz członków organu decyzyjnego.

Drugiego dnia odbyło się szkolenie w zakresie stosowania aplikacji internetowej (elektronicznej obsługi wniosków o dofinansowanie). Odbyły się ćwiczenia w zakresie przykładowej oceny wniosków przez członków Rady LGD7 oraz ćwiczenia w zakresie konfiguracji aplikacji i wprowadzania danych – administracja i zarządzanie wnioskami.