„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

TARGI ŁÓDZKIE – REGIONY TURYSTYCZNE “NA STYKU KULTUR”

23 listopada, 2015

Wszystko o podróżowaniu, turystyce rowerowej i sposobach na odkrywanie ciekawych zakątków Polski, można było dowiedzieć się na XXI Targach Łódzkich „Na Styku Kultur”.

Wraz z Powiatem Kaliskim, Agroturystyką „Karczma Kaliska”, 14 marca br., na targach w Łodzi promowaliśmy nasz region, gminy powiatu kaliskiego. W ofercie turystycznej przedstawialiśmy głównie nasz szlak rowerowy pn. „Szlakiem Dębów i Paproci, zachęcając tym samym odwiedzających gości nasze stoisko, do odwiedzania naszych urokliwych miejsc, przedstawiając ofertę turystyczną naszego szlaku.

« POWRÓT