WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW Wielkopolskiej Sieci LGD

30 czerwca, 2023
W dniu 28.06.2023 w Żerkowie odbyło się Walne Zebranie Członków Związku Stowarzyszeń Wielkopolska Sieć LGD w którym wzięli udział :Wiceprezes Zarządu -Jarosław Budka wraz z pracownikami Justyną Figiel i Kamilą Pawlak .       Podczas zebrania przedstawiono oraz zatwierdzono Sprawozdanie Zarządu za 2022 rok, Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2022 rok oraz sprawozdania finansowe za 2022 rok. Komisja Rewizyjna opiniując sprawozdanie pozytywnie oceniła całokształt działalności oraz funkcjonowania Zarządu i Związku Stowarzyszeń. Pozytywna ocena miała odzwierciedlenie w jednomyślnym udzieleniu absolutorium Zarządowi za 2022 rok.
W trakcie zebrania dokonano zmiany statutu Związku Stowarzyszeń. Wprowadzone zmiany umożliwiają wykorzystanie środków komunikacji elektronicznej (głosowanie drogą obiegową) do głosowania na Walnym Zebraniu Członków.
Ponadto podjęto uchwały w sprawie przystąpienia do Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich oraz o wysokości składki członkowskiej na rok 2023.
W ramach spraw bieżących zostały przedstawione informacje z posiedzeń Zespołu Roboczego ds. Instrumentu RLKS oraz GTL.
Na zakończenie Przewodnicząca zebrania podziękowała za poświęcony czas i uczestnictwo w spotkaniu.
tekst i zdjęcia :Wielkopolska Sieć LGD (FB)