WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA LGD7 – 25 LISTOPADA 2016 R.

17 listopada, 2016

Zarząd Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni” informuje, iż 25 listopada 2016 r., o godz.: 9.00, w sali OSP w Koźminku, ul. Kościuszki 13, odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia.

Za drugi termin uznaje się zebranie rozpoczęte 30 minut od pierwszego terminu.
Porządek obrad:
I termin posiedzenia w dniu 25.11.2016 r., o godz.: 09:00
II termin posiedzenia w dniu 25.11.2016 r., o godz.: 09:30

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Wybór Przewodniczącego i Protokolanta obrad.
3. Przedstawienie i zatwierdzenie proponowanego porządku obrad Walnego Zgromadzenia.
4. Przedstawienie proponowanych zmian do Statutu Stowarzyszenia .
5. Podjęcie uchwał :
a) w sprawie uchylenia Statutu Stowarzyszenia przyjętego 4 lutego 2016 r.,
b) w sprawie przyjęcia Statutu Stowarzyszenia.
6. Przedstawienie konieczności powołania pełnomocnika do zawierania umów między Stowarzyszeniem a członkami Zarządu oraz reprezentacji Stowarzyszenia w sporach z nimi.
7. Podjęcie uchwały w sprawie powołania pełnomocnika do zawierania umów między Stowarzyszeniem a członkami Zarządu oraz reprezentacji Stowarzyszenia w sporach z nimi.
8. Przedstawienie wyniku konsultacji społecznych dotyczących zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji.
9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zmian do lokalnych kryteriów wyboru.
10. Omówienie zmian w LSR.
11. Podjęcie uchwał:
a) w sprawie uchylenia LSR przyjętej 29 grudnia 2015 r.,
b) w sprawie przyjęcia LSR.
12. Wolne wnioski i zapytania.
13. Zamknięcie obrad Walnego Zgromadzenia Członków.