„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

WARSZTATY PRZEDŚWIĄTECZNE

21 grudnia, 2021

W miniony czwartek, 16 grudnia, w siedzibie biura naszego stowarzyszenia odbyły się warsztaty przedświąteczne, podczas których Panie samodzielnie wykonywały własny wianek z naturalnego igliwia, szyszek i suszonych pomarańczy.

Wspólne tworzenie prac pozwoliło oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć atmosferę wprowadzającą w świąteczny i niepowtarzalny nastrój.

Mamy nadzieję, iż powstałe wianki, pachnące sosnowym igliwiem i cynamonem ? będą stanowiły piękną ozdobę podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

« POWRÓT