WARSZTATY PRZEDŚWIĄTECZNE

21 grudnia, 2021

W miniony czwartek, 16 grudnia, w siedzibie biura naszego stowarzyszenia odbyły się warsztaty przedświąteczne, podczas których Panie samodzielnie wykonywały własny wianek z naturalnego igliwia, szyszek i suszonych pomarańczy.

Wspólne tworzenie prac pozwoliło oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć atmosferę wprowadzającą w świąteczny i niepowtarzalny nastrój.

Mamy nadzieję, iż powstałe wianki, pachnące sosnowym igliwiem i cynamonem 😊 będą stanowiły piękną ozdobę podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.