„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Ważna informacja

15 marca, 2020

Z uwagi na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną na terenie całego kraju oraz konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, Stowarzyszenie  „LGD7 – Kraina Nocy i Dni” wprowadza zmiany w funkcjonowaniu Biura.

Od 16 marca 2020 r. do odwołania Biuro Stowarzyszenia wprowadza ograniczenia wizyt Interesantów w biurze LGD.

Wszystkich Klientów prosimy o ograniczenie wizyt w Biurze LGD do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki oraz spraw związanych ze złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach prowadzonych naborów wniosków nr 7/2020 oraz 8/2020.

W celu umówienia terminu wizyty w Biurze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
z wykorzystaniem podanych numerów telefonów lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W tym okresie zawieszone zostają przyjęcia Klientów w sprawach dotyczących Bezpłatnej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego prowadzonej przez Stowarzyszenie  „LGD7 – Kraina Nocyi Dni”.

Kontakt z pracownikami Biura będzie możliwy pod nr tel:

Kamila Pawlak: +48 609 860 000
Justyna Figiel: +48 722 121 225
Monika Jaśkiewicz: +48 669 686 139

E-mail: lgd7@wp.pl
lgd7-biuro@wp.pl
lgd7krainanocyidni-projekty@wp.pl

Wszystkich Interesantów bardzo prosimy o bieżące śledzenie komunikatów na stronie internetowej LGD.

 

« POWRÓT