„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Wielki Finał Pucharu Polski strefy kaliskiej

15 listopada, 2023

LGD7 wsparło  Finał Pucharu Polski strefy kaliskiej ,który odbył się na terenie jednej z naszych gmin ,a mianowicie Gminie Koźminek. GOS Zieloni Koźminek ,drużyna grającą w lidze okręgowej znalazła się w finale rozgrywek Pucharu Polski regionu kaliskiego. Mecz odbył się w wyjątkowym dniu ,bo 11 listopada na stadionie przy ul. Nakwasińskiej w Koźminku i przyciągnął rzeszę fanów obu drużyn tj. GOS Zieloni Koźminek &   Pelikan Grabów.

Niestety gospodarze ulegli gościom 2:4 . Mecz za sprawą 6 goli ,rzutu karnego i wielkiego zaangażowania obu drużyn był ciekawym widowiskiem dla kibiców ,którzy podziękowali gromkimi brawami zawodnikom.

zdj.FB: gmina koźminek sport i społeczeństwo

 

 

« POWRÓT