„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarz e Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”,
Realizacja strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność finansowana jest w ramach programów: Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR) oraz Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW), ze środków funduszy: Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW), Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) i realizuje następujące cele:
* Cel 1: Aktywna społeczność w Krainie Nocy i Dni
* Cel 2: Poprawa jakości oferty usługowej i spędzania czasu wolnego
oraz przypisane do nich wskaźniki rezultatu

Wielki Finał Pucharu Polski strefy kaliskiej

15 listopada, 2023

LGD7 wsparło  Finał Pucharu Polski strefy kaliskiej ,który odbył się na terenie jednej z naszych gmin ,a mianowicie Gminie Koźminek. GOS Zieloni Koźminek ,drużyna grającą w lidze okręgowej znalazła się w finale rozgrywek Pucharu Polski regionu kaliskiego. Mecz odbył się w wyjątkowym dniu ,bo 11 listopada na stadionie przy ul. Nakwasińskiej w Koźminku i przyciągnął rzeszę fanów obu drużyn tj. GOS Zieloni Koźminek &   Pelikan Grabów.

Niestety gospodarze ulegli gościom 2:4 . Mecz za sprawą 6 goli ,rzutu karnego i wielkiego zaangażowania obu drużyn był ciekawym widowiskiem dla kibiców ,którzy podziękowali gromkimi brawami zawodnikom.

zdj.FB: gmina koźminek sport i społeczeństwo

 

 

« POWRÓT