„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Wsparcie dla szpitala w Wolicy

18 maja, 2020

Jest nam niezmiernie miło, iż w tym trudnym czasie mogliśmy wspomóc finansowo Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy, który został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. Zakres opieki zdrowotnej w placówce obejmuje  pacjentów chorych na COVID – 19.

Stowarzyszenie „LGD7-Kraina Nocy i Dni” na rzecz szpitala w Wolicy przekazało 8 tysięcy złotych oraz sprzęt dla podopiecznych z naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w postaci wózków inwalidzkich i chodzików.

Dziękujemy wszystkim pracownikom służby zdrowia za poświęcenie,  którzy w tych trudnych chwilach ratują życie innych.

« POWRÓT