Wsparcie dla szpitala w Wolicy

18 maja, 2020

Jest nam niezmiernie miło, iż w tym trudnym czasie mogliśmy wspomóc finansowo Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy, który został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. Zakres opieki zdrowotnej w placówce obejmuje  pacjentów chorych na COVID – 19.

Stowarzyszenie „LGD7-Kraina Nocy i Dni” na rzecz szpitala w Wolicy przekazało 8 tysięcy złotych oraz sprzęt dla podopiecznych z naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w postaci wózków inwalidzkich i chodzików.

Dziękujemy wszystkim pracownikom służby zdrowia za poświęcenie,  którzy w tych trudnych chwilach ratują życie innych.