WYNIKI KONKURSU NA LOGO PROJEKTU WSPÓŁPRACY

03 listopada, 2021

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA LOGO  PROJEKTU WSPÓŁPRACY

„PROSNA – POPŁYŃ RZEKĄ OTWÓRZ SIĘ NA ATRAKCJE”

Organizowanego przez

Stowarzyszenie „LGD7-Kraina Nocy i Dni” oraz

Stowarzyszenie  „Wspólnie dla Przyszłości”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania

„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER dla poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

I miejsce w konkursie zajął Mateusz Adamiak zamieszkały w Nowym Karolewie.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Protokół_Konkurs LOGO