WYRÓŻNIENIE DLA STOWARZYSZENIA “LGD7-KRAINA NOCY I DNI”

Wyróżnienie dla Stowarzyszenia “LGD7-Kraina Nocy i Dni” w konkursie na najlepszy produkt targowy w XIII Wiosennych Targach Ogrodniczo-Rolniczych i Działkowych – Opatówek 2010

W dniach 25 i 26 kwietnia 2010 roku Stowarzyszenie „LGD 7- Kraina Nocy i Dni” uczestniczyło w XIII Wiosennych Targach Ogrodniczo-Rolniczych i Działkowych w charakterze wystawcy. Targi miały miejsce na terenie Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku. Wśród ogromnej rzeszy wystawców z Polski i zagranicy oprócz branży ogrodniczej i rolniczej swoje stoiska mogli zaprezentować także wystawcy reprezentujący stoiska promocyjne, gastronomię, czy żywność ekologiczną. Pod wspólnym namiotem LGD7 swoje produktu zaprezentowali między innymi producenci żywności, agroturystyka z obszaru który obejmuje swoim zasięgiem działanie LGD7.

Każdy z odwiedzających nasze stoisko miał możliwość degustacji i zakupu tychże produktów, a także uzyskania informacji oraz otrzymania materiałów promujących Stowarzyszenie.

W ramach targów odbyły się również konkursy na najlepszy produkt targowy, oraz na najciekawszą aranżację stoiska targowego. Stoisko Stowarzyszenia LGD7 otrzymało wyróżnienie w kategorii na najlepszy produkt targowy.

Wszystkim naszym wystawcą oraz odwiedzającym gościom LGD7 serdecznie dziękuje!