„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Zapraszamy do udziału w konkursach kulinarnych w ramach “IX Festiwalu Tradycyjnych Smaków w Krainie Nocy i Dni”

08 sierpnia, 2019

Stowarzyszenie „LGD7- Kraina Nocy i Dni” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursach Kulinarnych, w ramach organizowanego “IX Festiwalu Tradycyjnych Smaków w Krainie Nocy i Dni”. Festiwal odbędzie się 1 września 2019 roku, w Żelazkowie (teren parku przy Gminnym Ośrodku Kultury).

Zasady uczestnictwa w Konkursach – Regulaminy oraz Karta zgłoszenia, dostępne są do pobrania poniżej. Zgłoszenia do Konkursów Kulinarnych przyjmujemy do 21 sierpnia 2019r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA_2019

Regulamin_FS_2019

Regulamin_kategoria_I_2019

Regulamin_kategoria_II_2019

Regulamin_kategoria_III_2019

Regulamin_kategoria_IV_2019

« POWRÓT