ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

05 listopada, 2021

Zapraszamy Państwa – mieszkańców naszego regionu – do wyrażenia opinii na temat warunków życia na terenie gmin członkowskich naszego LGD. Udostępniona Państwu ankieta stanowi element prowadzonej ewaluacji końcowej Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Ankieta jest anonimowa, a uzyskane w badaniu informacje posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców naszego regionu.

Poniżej zamieszczono link do ankiety, którą będzie można wypełnić do dnia 15.11.2021 roku.: