ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA – WRZESIEŃ 2016 R.

08 sierpnia, 2016

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „LGD7-Kraina Nocy i Dni” informuje, iż w związku z planowanym w ostatnim kwartale br. naborem wniosków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w zakresie podejmowania działalności gospodarczej, rozwijania działalności gospodarczej oraz tzw. dużej infrastruktury w miesiącu wrześniu 2016 roku odbędą się bezpłatne szkolenia, na których omówione zostaną zasady przyznawania pomocy w ramach poszczególnych działań oraz zasady wypełniania wniosków.

Wszystkich zainteresowanych wskazaną wyżej tematyką – a w szczególności osoby bezrobotne, osoby młode do 35 roku życia, osoby powyżej 50 roku życia, kobiety znajdujące się w gorszej sytuacji na rynku pracy ze względu na płeć oraz kobiety powracające na rynek pracy po przerwie związanej z wychowaniem dzieci i osoby niepełnosprawne – zapraszamy do zapisywania się na szkolenia osobiście w biurze Stowarzyszenia „LGD7-Kraina Nocy i Dni”, ul. T. Kościuszki 7; 62-840 Koźminek lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 627637068.

Terminy szkoleń w ramach podejmowania działalności gospodarczej i rozwijania działalności gospodarczej:

• 06.09.2016 roku, godz. 15.00 sala GOK w Opatówku (Plac Wolności 9)
  • 07.09.2016 roku, godz. 9.00 sala w Urzędzie Gminy w Cekowie
  • 07.09.2016 roku, godz. 15.00 sala GOK w Zbiersku.

Termin szkolenia w ramach tzw. dużej infrastruktury (zachowanie dziedzictwa lokalnego, budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej): – 06.09.2016 roku, godz. 9.00 Restauracja Malaga w Koźminku (ul. Konopnickiej 2).