ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE WARSZTATY

09 grudnia, 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach tworzenia ozdób świątecznych. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszeniową.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 grudnia 2021r., do godz. 13:00, osobiście w biurze Stowarzyszenia LGD7 (ul. Kościelna 2/ Opatówek), drogą elektroniczną: lgd7-biuro@wp.pl, lub telefonicznie, pod numerem: 669 686 139.

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W WARSZTATACH_2021