Zapraszamy na Warsztaty Bożonarodzeniowe

25 listopada, 2022

Stowarzyszenie “LGD7 – Kraina Nocy i Dni” serdecznie zaprasza mieszkańców z naszego obszaru do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia wianków bożonarodzeniowych, które odbędą się 2 grudnia br., w siedzibie biura LGD7. Swój udział w warsztatach należy zgłosić do biura LGD7 telefonicznie (pod nr 722 121 225), bądź przesłać informację e-mailem: lgd7krainanocyidni-projekty@wp.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29.11.2022r. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.