ZAPRASZAMY NA WARSZTATY TWORZENIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

03 Grudzień, 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tworzenia ozdób świątecznych. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszenia.

Zgłoszenia można składać do 9 grudnia 2019r., do godz. 10:00, osobiście w biurze Stowarzyszenia LGD7 (ul. Kościelna 2/ Opatówek), drogą elektroniczną: lgd7-biuro@wp.pl, lub telefonicznie, pod numerem: 669 686 139.

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W WARSZTATACH_2019