Zapraszamy na Zlot Weteranów Szos Koźminek 2020

09 marca, 2020

Zlot Weteranów Szos Koźminek 2020, to inicjatywa, której głównym organizatorem jest stowarzyszenie LGD7-Kraina Nocy i Dni z Opatówka. W grupie przygotowującej w/w święto motoryzacji są lokalni społecznicy, samorządowcy, przedsiębiorcy czy sympatycy klasycznych pojazdów…

21 czerwca 2020 mamy zamiar stworzyć wspólnie z Państwem wydarzenie, którego jeszcze nigdy nie było w naszej okolicy!

Masz pojazd (samochód, ciągnik, motor) który jest z rocznika 90tego i starszego? Bądź uważasz że Twój klasyk pomimo młodszego wieku i tak wpisuje się w ramy naszego wydarzenia?

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś na zlot! W mailu rejestracyjnym prosimy o przesłanie imienia i nazwiska, marki/roku produkcji pojazdu, zdjęć oraz ciekawostek z nim związanych.

Mail zgłoszeniowy: zlot.kozminek2020@wp.pl lub możliwość zgłoszenia w dniu zlotu (nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych)

źródło: Gmina Koźminek – sport i społeczeństwo

Startujemy: