Zaproszenie na Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia oraz warsztat refleksyjny.

14 lutego, 2021

Zarząd Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni” informuje, iż 26 lutego 2021r., o godz. 10.00 w  Godzieszach Wielkich, w  budynku „Starej Gminy” odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia LGD7.

WZC 26_02_21

Zgodnie z wytycznymi nr 5/3/2017 Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 Stowarzyszenie organizuje warsztat refleksyjny. Warsztat odbędzie się po Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia LGD7.