„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

ZAPROSZENIE – “NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO – SMAKI REGIONÓW”

25 czerwca, 2021

Szanowni Państwo,

W imieniu Pana Wicemarszałka Krzysztofa Grabowskiego serdecznie zapraszamy do udziału w XX edycji konkursu Wojewódzkiego „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”, który odbędzie się 7 sierpnia 2021 r. podczas  XI edycji Regionalnych Spotkań z Żywnością Tradycyjną i Ekologiczną na “Pograniczu Kultur” w Gospodarstwie Agroturystycznym „KARCZMA KALISKA” w Szadku, gmina Ceków-Kolonia, powiat kaliski.

Karty zgłoszeniowe w Konkursie należy przesłać do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi do dnia 30.06.2021 r.

Formularze są dostępne również na stronach internetowych: https://www.umww.pl/xx-edycji-konkursu-wojewodzkiego-nasze-kulinarne-dziedzictwo-smaki-regionow, https://sdk-wlkp.pl/zaproszenie-nasze-kulinarne-dziedzictwo-smaki-regionow-2/ i http://www.produktyregionalne.pl/nkd.html.

 

Ogłoszenie Nasze Kulinarne Dziedzictwo-1

REGULAMIN POTRAWA NKD sr_2021

KARTA ZGLOSZENIA POTRAWA_2021

REGULAMIN PRODUKT NKD sr_2021

KARTA ZGŁOSZENIA PRODUKT_2021

 

 

« POWRÓT