„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”.

Żegnamy naszą Koleżankę

26 października, 2023

Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy naszą Koleżankę Monikę Jaśkiewicz, wieloletnią pracownicę Biura Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni”, wspaniałą Przyjaciółkę, pełną humoru i niezwykle utalentowaną osobę, zawsze aktywną i gotową do niesienia pomocy.

Monika odeszła od nas wczoraj, po długiej  i ciężkiej chorobie. Odeszła za wcześnie, to nie powinien być jeszcze jej czas  i choć świadomość, że już nie cierpi jest dla nas pocieszeniem, to w naszych sercach pozostawiła ogromną pustkę.

Monia, będzie nam brakować Twojego uśmiechu, dobrej rady i koleżeńskich rozmów. W naszej pamięci pozostaniesz taka, jak na tym zdjęciu – radosna, ufna w drugiego człowieka, pełna nadziei.

Córce Aleksandrze, Rodzicom Moniki oraz całej Rodzinie składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia z powodu tak wielkiej straty.

Msza święta żałobna oraz uroczystości pogrzebowe odbędą się 28 października 2023 r. o godz. 12.30 w Sanktuarium w Złotnikach.

 

« POWRÓT