WAŻNA INFORMACJA – ZMIANA SIEDZIBY BIURA LGD7

07 Luty, 2019

Zapraszamy Państwa do nowej siedziby biura Stowarzyszenia „LGD7-Kraina Nocy i Dni”. Obecnie siedziba biura znajduje się w Opatówku, ul. Kościelna 2. Numery telefonów oraz adresy e-mail pozostają bez zmian. Nieaktywny jest jedynie numer telefonu stacjonarnego. Uprzejmie prosimy o uwzględnieniu powyższych zmian w kierowaniu korespondencji na nowy adres Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie „LGD7-Kraina Nocy i Dni”

Ul. Kościelna 2,

62-860 Opatówek